O MNIE


CZEŚĆ!

Nazywam się Dominika i witam Cię na moim blogu.

Mieszkam na Śląsku i jestem studentką architektury wnętrz. Posiadam już co prawda dyplom ukończenia stosunków międzynarodowych, jednak po zakończeniu licencjata postanowiłam iść zupełnie inną ścieżką. I to była świetna decyzja!

Zmiana kierunku pozwoliła mi na rozwijanie swojej kreatywności. Nareszcie mogę wykorzystywać zdolności manualne i po prostu tworzyć. Studiowanie w trybie zaocznym uczy dodatkowo dyscypliny i odpowiedzialności, ponieważ łączenie pracy z nauką i życiem prywatnym to niezłe wyzwanie!

Ten blog powstał jako jedno z następstw podjętych przeze mnie decyzji. Ma stanowić dla mnie odskocznię od codzienności i motywator do rozwoju swoich pasji, a dla czytelników miejsce pełne inspiracji i wartościowych treści. Jest miejscem, w którym mogę zarówno „wyżyć się” twórczo, jak i dzielić swoimi sposobami na kreatywne życie na co dzień.

Aby móc łatwo śledzić swój rozwój i obserwować postępy zarówno w tworzeniu projektów jak i realizowaniu innych pasji, oraz aby mieć możliwość zgromadzenia i zaprezentowania prac w jednym miejscu, stworzyłam stronę, którą możesz zobaczyć w zakładce PORTFOLIO. Zapraszam!

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, zapraszam na stronę KONTAKT.

Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem ze mną współpracy, zerknij na stronę WSPÓŁPRACA.